This Is Your Brain on بایسکشوال چیست

شبنم، بایسکشوال است و از تجربه‌های عشق خود می‌گوید

از باکوریوسی بیشتر تحت عنوان شرایطی برای رفع سوال و کنجکاوی یاد می‌شود. بسیاری از این افراد هرگز نمی‌توانند علاقه خود به جنس مخالفت را انکار کنند. نکته‌ای که بایسکشوال‌ها را از دگرجنس‌گرایان متمایز می‌کند، تمایل همزمان این افراد به جنس موافق خود در کنار جنس مخالف است. این شایعه برای مدت‌ها حتی از طرف خبرگزاری‌ها درحالی‌که مدرکی نداشتند، پراکنده می‌شد. همچنین بعضاً زنان دوجنس‌گرا را به عنوان «عاشقان سکس» یاد می‌کنند.

روش هایی درمانی نیز وجود دارند که می توانند علائم را مدیریت کنند. آیا مردها هم دردهای لگنی را تجربه می کنند؟ درد لگن با قرارگرفتن درموقعیت های بدنی خاص و یا انجام فعالیتها یی مانند ارتباط جنسی و یا اجابت مزاج احساس می شود. مقاله‌ای که مطالعه می‌کنید در دسته‌بندی سکسولوژی قرار دارد و در مجله Cosmopolitan انتشار یافته است. ترجمه توسط ماتیلدا صورت گرفته است و در وبلاگ اونتاشگال منتشر می‌گردد. بهرحال صرف نظر از تفاوت‌‌های این دو گرایش، آنچه که امروز برای جوامع پزشکی و به ویژه روان‌پزشکان مسجل شده، این است که هیچکدام از این دو تمایل، نباید به عنوان ناهنجاری یا مشکل اخلاقی تعریف شوند. متاسفانه این روزها شاهد این اتفاق هستیم که افراد بایسکشوال به خصوصیات منفی اخلاقی از قبیل خیانت و بی بند و باری متهم می‌شوند.

image

ولی این بدین معنی نیست که ازدواج‌هایشان بدون ثبات خواهد بود یا حتما خیانت خواهند کرد. مانند تمام ازدواج‌های دیگر، فرد تصمیم به زندگی مشترک می‌گیرد و تصمیم می‌گیرد در یک رابطه‌ی متعهدانه باقی بماند یا نه. در این نوع از دوجنسگرایی همان طور که از نام آن پیداست فرد به صورت تفریحی به دوجنس گرایی روی می آورد. یعنی به طور نرمال دگرجنس گرا است اما در اثر مصرف مواد مخدر یا الکل به صورت تفریحی با افراد هم جنس خود هم روابط جنسی برقرار می کند.

این افراد در روابط عاطفی و عمیق خود بسیار متعهد هستند حال آن فرد مقابل شان می تواند جنس موافق و یا مخالف باشد. اما در روابط جنسی محدودیتی ندارند و با هر دو جنس زن و مرد ارتباط جنسی برقرار می کنند. این عدم توانایی بروز گرایش جنسی و طرد شدن چه از جانب هم جنس گرایان چه از جانب دگر جنس گرایان، سبب فشارهای روانی و ایجاد اختلالات روانی می‌شود.

با محبوبیت اپلیکیشن های تلفن همراه و بازی های ویدئویی ، گاهی میبنیم بچه هایی که در سن مدرسه رفتن هستن علاقه خاصی به ابزاری نشون میدن که صفحه نمایش نداره! اگه الان درحال خوندن این مقاله هستین معنیش اینه که به عنوان یه پدر یا مادر یا خودتان سوالاتی در مورد این اسباب بازی (فیجت اسپینر ) دارید که ما سعی میکنیم در این مقاله به آن ها پاسخ بدیم. باکتری های مفیدی به نام با شنیدن لغت "باکتری" به یاد بیماری و مریض شدن می افتیم. در این مقاله یکی از این باکتری ها به نام پرو بیوتیک معرفی می شود. انتشار مطالب و نوشته‌های این وبلاگ در هر رسانه‌ای صرفا با ذکر منبع و لینک به وبلاگ، آزاد است. پیشنهاد میکنم اگر دوست پسر یا شوهر و همسر یا دوست دختر شما به چنین روابطی گرایش دارد یا می‌خواهید او را با چنین گرایشی آشنا کنید، وبلاگ اونتاشگال را به او حتما معرفی کنید.

دین اسلام به صورت مستقیم در ارتباط با بایسکشوال، اظهار نظر نکرده است. اما با توجه به اینکه این گرایش، شباهت‌هایی به هم‌جنس‌گرایی دارد، می‌توان نتیجه گرفت که دین اسلام، با این تمایل نیز موافق نبوده و آن را ناپسند می‌شمارد. افراد بایسکشوال به هر دو جنس موافق و مخالف خود، تمایل دارند؛ این درحالیست که هموسکشوال‌ها، تنها به هم‌جنس خود علاقه نشان می‌دهند. این مورد را می‌توان مهم‌ترین تفاوت افراد دوجنس‌گرا با هم‌جنس‌‌گراها به شمار آورد. در روم و یونان باستان، هم‌جنس‌گرایی به عنوان یک پدیده قابل قبول، پذیرفته شده بایسکشوال چیست بود.

سومین مرحله وقتی رخ می‌دهد که فرد خود را به عنوان دو جنسگرا معرفی می‌کند. فرد در این بازه‌ی زمانی در مورد خودش شک دارد و از اینکه می‌بیند هم به همجنس خودش گرایش دارد و هم به غیرهمجنس متعجب و آشفته می‌شود. اغلب در این مرحله افراد برخی گرایشات خود را